Na rynku przyczep kempingowych i kamperów woj. lubelskiego istniejemy już ponad 22 lata. Prowadziliśmy do niedawna sprzedaż przyczep kempingowych i kamperów wyłącznie produkcji zachodniej.
Od trzech lat skupiliśmy się na remontach i przebudowach przyczep i kamperów. Na naszym terenie posiadamy duży zakład remontowo - techniczny w którym możemy przeprowadzić na życzenie klienta przebudowę i modernizację przyczepy lub kampera.

Nasza firma oferuje zabudowy campingowe na bazie różnych pojazdów. Realizujemy każdy projekt klienta stosując własne rozwiązania technicznych jak i bazując na rozwiązaniach i technologii stosowanych przez najlepszych producentów kamperów i przyczep. Nasz personel jest w stanie zamontować kompletną zabudowę kampera lub przyczepy w jakości nie gorszej jak fabrycznej.

Jesteśmy płatnikami WAT co oznacza, że możemy wystawiać wszelkie asygnaty dla firm i dla użytkowników prywatnych.
Jesteśmy przedstawicielem firmy Truma. Prowadzimy montaż wszystkich urządzeń tej firmy: Klimatyzatory, piece centralnego ogrzewania, nagrzewnice, instalacje układów gazowych, bojlerów oraz prowadzimy ich naprawy ,sprzedaż części i akcesorii. Prowadzimy przeglądy układów gazowych przyczep i samochodów kempingowych. Wystawiamy faktury i gwarancje.